Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

kalendarz chiński płeć dziecka

Już w starożytności ludzie chcieli mieć wpływ na płeć dziecka. Królowie chcieli mieć męskich potomków, aby mogli oni po nich odziedziczyć tron. Powstawało wtedy wiele metod, które nie miały żadnych potwierdzeń naukowych. Często, gdy udawało się zaplanować daną płeć było w tym więcej przypadku niż prawdziwego planowania płci. Chociaż warto wspomnieć o jednej metodzie, która powstała w starożytnych Chinach ponad 700 lat temu i została odnaleziona w pobliżu grobowca  królewskiego. Zachowała się ona na tablicach kamiennych. Aktualnie możemy ją znaleźć w Chinach w Instytucie nauk w Pekinie.

Skuteczność metody podawana w Chinach przez chińskich naukowców wynosi 99% . Wiele osób wątpiło w taką skuteczność. Dlatego zostały przeprowadzone badania przez amerykańskich uczonych, które wykazały, że metoda jest rzeczywiście skuteczna bo wyniosła ona 85%. Co jest nie zwykle wysokim wynikiem rzadko, która metoda, która powstała w czasach współczesnych może się pochwalić takim wynikiem.

Największym plusem tej metody jest to że jest całkowicie darmowa i jest w 100% naturalna. Dzięki czemu jest bezpieczna dla naszego dziecka i dla nas samych.

Kalendarz możesz znaleźć na tej stronie:

Korzystanie z niego jest bardzo proste nie powinien on sprawić większych trudności. W lewej pionowej kolumnie znajduję się nasz wiek od 18 do 50 roku życia myślę, że w zupełności powinno to starczyć. W poziomej kolumnie mamy nasz miesiąc poczęcia. Załóżmy że zaszłaś w ciążę w wieku 28 lat i w marcu to z tabeli wychodzi, że urodzisz chłopca.

Myślę, że z tabeli warto skorzystać bo nic na tym nie stracimy, a możemy bardzo dużo zyskać. Jeżeli nie urodzi się dziecko płci tej, której chcieliśmy to nic się nie stanie. Najważniejsze, aby było zdrowe.

 

Leave a Comment


NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>